Anticelulitidní programy

Celulitida postihuje především boky, stehna a hýždě. Rozlišujeme 4 stupně celulitidy. Podle stupně celulitidy by mělo být alespoň 2x ročně aplikováno 6 kůr masáží proti celulitidě za sebou.

1. stupeň

Příznaky celulitidy jsou viditelné pouze při stisku pokožky. Test je velmi jednoduchý. Prsty stiskneme pokožku na stehně, pokud se ukáže obraz podobný povrchu kůry pomeranče, jde o první stupeň celulitidy.

2. stupeň

Příznaky celulitidy jsou viditelné i bez stlačování pokožky prsty. Do tohoto stupně patří drobné nerovnosti, které se obvykle objeví nejprve na vnitřní straně stehen. Viditelné jsou při napnutí svalu, sezení na tvrdé podložce nebo ostrém bočním světle.

3. stupeň

Celulitida je viditelná vždy bez ohledu na osvětlení, stání, sezení nebo ležení.

4. stupeň

Celulitida se projevuje hrubými nerovnostmi a hlavně se jedná o nezvratné poškození pokožky. Tento stupeň celulitidy se projevuje nejčastěji po 40. roce života. Ve většině případů jde viditelně o tzv. hruškovitou postavu, když je obvod stehen výrazně větší v poměru k celému tělu.

Co celulitidu podporuje

 • Špatné stravovací návyky
 • Kouření, pití kávy a alkoholu
 • Nedostatek pohybu
 • Stres
 • Nadváha
 • Těsné oblečení

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž spočívá v promasírování problémových partií speciálními technikami – pomalým stlačováním a protahováním podkožního vaziva za použití speciálních přípravků.

V našem studiu používáme při provádění anticelulitidní masáže nejúčinnější kosmetické přípravky italské značky Robéus.

Anticelulitidní masáž THERMOIODOSAL

Čtyřsložková sada vysoce stimulačních přípravků k odstraňování celulitidy, proti obezitě, k obnově barvy, vzhledu a elasticity kůže.

Anticelulitidní a zeštíhlující kúra s organickým jódem, mořskými řasami, skořicí, zázvorem a mořskou solí odstraňuje celulitidu a uložené tuky.

Po absolvování celé kůry (doporučeno 6 a více aplikací) garantujeme úbytek objemu ošetřené partie o 7 cm.

Tato profesionální odborná metoda na celulitidu, která se zaměřuje především na přebytečný tuk, používá lyofilizovaných kapslí (kapsle sušené za zmrazeného stavu), čímž se získá speciální produkt, velmi bohatý na účinné látky. Jednotlivé složky přípravku se míchají bezprostředně před použitím, nejdříve vzniká želatinová fáze na zábal, potom řidší krém, vhodný pro termoaktivní masáž.

Následně dochází k šokovému působení proti obezitě – zdokonalení, vylepšení barvy a hladkosti kůže a povzbuzení lokálního krevního oběhu. Výsledky jsou viditelné okamžitě již po první aplikaci!

Jedná se o nové komplexní účinné ošetření k odstranění celulitidy, modelování postavy a odbourávání uloženého tuku.

Účinky

 • Intenzivní pročištění organismu díky aktivaci toku lymfy a stimulaci látkové výměny (metabolismu tuku)
 • Intenzivní zahřátí tkáně se projevuje zčervenáním pokožky, které během půl hodiny odezní
 • Nabourávání celulitidních uzlíků pomocí organického jódu
 • Odbourávání uložených tuků a odpadních látek – mořské řasy
 • Povzbuzuje látkovou výměnu a celkovou rovnováhu organizmu díky mořské soli, projevuje se zahřívací efekt – zázvor, skořice

Délka procedury THERMOIODOSAL

Procedura se zábalem a masáží trvá cca 70 minut.

Anticelulitidní masáž MASSAGGIO TERMOATTIVO

Při této masáži je využivám vysoce účinný anticelulitidní masáž krém s bohatou složkou přírodních olejů a tuků. Účinné složky tohoto krému cíleně působí na odbourávání celulitidy a modelování tvarů. Během masáže dochází ke stimulaci krevního oběhu – k zahřátí (doprovázené zčervenáním, které se ztrácí do 40 minut od aplikace). Díky tomuto krému lze docílit mimořádných výsledků.

Délka procedury MASSAGGIO TERMOATTIVO

Doporučená délka masáže 40 minut.

Svěřte své tělo odborníkům

Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech nebo přímo v naší ordinaci.

Jiřího Wolkera 1285/5, 415 01 Teplice

info@jamarti.eu

+420 777 536 686

Vřídelní 134/51 360 01 Karlovy Vary

info@jamarti.eu

+420 777 299 699

Pacovská poliklinika, Pacovská 869, 140 00 Praha 4 (4 NP)

info@jamarti.eu

+420 777 944 831