Blefaroplastika (PLEXR)

Plastika očních víček (blefaroplastika) představuje jeden z nejběžnějších a nejefektivnějších zákroků, které naše klinika nabízí. Je nesporným faktem, že s narůstajícím věkem dochází k tomu, že pokožka na očních víčkách ztrácí svoji elasticitu a ochabuje, a vznikají tak nepříliš vzhledné váčky. Výsledným efektem této procedury je odstranění této přebytečné kůže, popřípadě podkožního tuk a zbytnělých svalů v okolí očí.

Provádí se buď jako samostatný výkon jen na dolních či na horních víčkách, nebo současně na horních a dolních víčkách. Plastika víček se provádí nejčastěji po čtyřicátém roce věku.

Akční cena 6.990 Kč

(za obě víčka)

Před / Po

O technologii Plexr

Přístroj pro neablativní chirurgii způsobil revoluci v postupech dermatologické a kosmetické chirurgie. Díky této přelomové technologii lze dosáhnout stejných výsledků jako v tradiční chirurgii, ovšem bez nutnosti narkózy. Pacienta tedy nevystavuje zbytečným rizikům a zároveň nezanechává jizvy. 

Podstatou technologie PLEXR je to, že způsobí ionizaci plynů, které jsou přítomny v oblasti mezi koncem tohoto přístroje a ošetřovanou tkání, čímž dochází k tvorbě plazmy a odpaření ošetřované tkáně.                                        

Tento postup vychází z potřeby zákroků zaměřených na drobné kosmetické vady či skvrnky, při kterých by využití laseru či jiných nástrojů bylo z různých důvodů problematické. Žádoucím efektem přístroje PLEXR je sublimace ošetřené tkáně, aniž by docházelo k poškození okolní tkáně.

Seznamte se s dalšími přístroji využívanými v dermatologické chirurgii                                   

LASER (z anglického Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, tj. zesilování světla stimulovanou emisí záření) využívá emise fotonů k odstranění, odpaření a srážlivosti tkáně.

RADIOSKALPEL využívá radiové vlny, pomocí kterých zvyšuje teplo ve tkáni, díky čemuž dochází k jejímu srážení nebo řezání, za předpokladu, že dochází k dobrému kontaktu mezi tímto skalpelem a kůží.

FELC (proud elektronů) využívá elektrony ke spálení vnějších vrstev tkáně, aniž by přitom docházelo k nadměrnému zahřívání v okolních oblastech, jako se tomu děje v případě rádiového záření.

Svěřte své tělo odborníkům

Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech nebo přímo v naší ordinaci.

Jiřího Wolkera 1285/5, 415 01 Teplice

info@jamarti.eu

+420 777 536 686

Pacovská poliklinika, Pacovská 869, 140 00 Praha 4 (4 NP)

info@jamarti.eu

+420 777 536 686