Dermální výplně

Tato procedura slouží k vyhlazení vrásek a k vyplňování povadlých kontur obličeje. Výživné látky jsou do pokožky aplikovány drobnými injekcemi. 

Produkty řady Revanesse, které naše klinika dlouhodobě používá, představují nejnovější generaci injekčních dermálních výplní. Jejich hlavními přednostmi jsou vysoká kvalita, bezpečnost a dlouhotrvající efekt.

Více informací o dermální výplni

Ve výplňových materiálech je používaná výhradně kyselina hyaluronová, která má jedinečnou vlastnost vázat na sebe vodu. Celá řada Revanesse neobsahuje žádné produkty živočišného původu, a tím je sníženo riziko imunitní reakce. Používaná kyselina hyaluronová se přirozeně vstřebává do pokožky a zajišťuje její zdraví a přirozenost. 

Čím se řada výplní Revanesse liší od jiných?

Odpověď spočívá v unikátních patentech na složení výplní společnosti Prollenium, jejíž přípravky používáme. Technologie Thixofix® dovoluje gelu vysoké viskozity snadno procházet tenkou jehlou bez rizika modifikace a degradace částic HK. Protože díky této technologii gel lehce protéká tenkou jehlou, zmenšuje se stres pro pokožku a je dosažena měkkost, hladkost, objem a vysoký stupeň fixace v oblasti aplikace (gel je aplikován s naprostou přesností v místě, kde je potřeba).

Svěřte své tělo odborníkům

Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech nebo přímo v naší ordinaci.

Jiřího Wolkera 1285/5, 415 01 Teplice

info@jamarti.eu

+420 777 536 686

Pacovská poliklinika, Pacovská 869, 140 00 Praha 4 (4 NP)

info@jamarti.eu

+420 777 536 686