Mezoterapie

Mezoterapie spočívá v zavádění revitalizačních látek (nejčastěji substance sestávající z kyseliny hyaluronové) do kůže pomocí velkého množství vpichů mikrojehličkami.Tato metoda redukuje a zpomaluje proces stárnutí pokožky. Její základní účinek je regenerace a hydratace pleti, vyhlazení jemných vrásek, zlepšení vzhledu a kvality pokožky.

Proces stárnutí se nejvíce projevuje na pokožce obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Proto se mezoterapie nejvíce provádí právě v těchto místech. Četnost ošetření je individuální. Obvykle se provádějí tři zákroky následující po třech týdnech za sebou a to maximálně dvakrát do roka.

Více informací o mezoterapii

Účinky mezoterapie:

  • zpomalení stárnutí pokožky
  • zajištění hydratace pleti
  • celkové omlazení pleti
  • vyhlazení i středně hlubokých vrásek   

Doba hojení závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a na individuálních faktorech. Zaručujeme však, že do pracovního života se obvykle můžete vrátit hned druhý den. Několik dní po ošetření je nutné vyhýbat se slunci a používat krémy s vysokým faktorem.

Výsledek je viditelný hned po prvním ošetření. Pro zlepšení výsledného efektu doporučujeme proceduru opakovat po měsíci a po dvou měsících. Pak už k udržení výsledku obvykle stačí podstoupit mezoterapii jednou ročně. 

Svěřte své tělo odborníkům

Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech nebo přímo v naší ordinaci.

Jiřího Wolkera 1285/5, 415 01 Teplice

info@jamarti.eu

+420 777 536 686

Pacovská poliklinika, Pacovská 869, 140 00 Praha 4 (4 NP)

info@jamarti.eu

+420 777 536 686