Naše technologie

Zakládáme si na tom, abychom Vám mohli nabídnout nejšetrnější a zároveň nejúčinnější technologie na trhu. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ať už telefonicky, emailem či osobně u nás na klinice, kde Vám jednotlivé technologie ukážeme.                     

  • K-Laser Blue Derma
  • PLEXR
  • Ultherapy HIFU
  • Needle Shaping

K-LASER

Jde o přenosný chirurgický laser, se kterým lze dosáhnout vynikajících výsledků s minimem nežádoucích účinků. V estetické chirurgii ho používáme nejen na omlazení (rejuvenaci) pleti, ale i při odstraňování bradavic, znamének či kožních výrůstků. 

PLEXR

Plazmový generátor neboli PLEXR představuje revoluci na poli kosmetické chirurgie a lze jím dosáhnout stejných výsledků jako v tradiční chirurgii, ovšem bez nutnosti narkózy. Pacienta tedy nevystavuje zbytečným rizikům a zároveň nezanechává jizvy. 

Ultherapy HIFU

Technologie Ultherapy HIFU svými účinky nahrazuje chirurgický zákrok. Vysoká energie intenzivního ultrazvuku umožňuje zasáhnout dříve nedosažitelné vrstvy tkáně, ve kterých se v ostatních případech pohybuje pouze plastický chirurg.

Needle Shaping

Needle Shaping je jednou z nejnovějších metod v ošetřování pleti. Používá se v případě prvních projevů stárnutí pleti či ke korekci některých jizev na obličeji i na těle. Tato procedura bývá označována jako přírodní modelování obličeje.

Digitální dermatoskop

Dermatoskopie je metoda, která používá  upravenou osvětlenou lupu. Rozdíl spočívá v tom, že na spodní části lupy je ještě jedno průhledné sklo, které se přímo dotýká při vyšetření kůže ..

Svěřte své tělo odborníkům

Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech nebo přímo v naší ordinaci.

Jiřího Wolkera 1285/5, 415 01 Teplice

info@jamarti.eu

+420 777 536 686

Pacovská poliklinika, Pacovská 869, 140 00 Praha 4 (4 NP)

info@jamarti.eu

+420 777 536 686